امروز شنبه, 02 شهریور 1398 - Sat 08 24 2019

منو

آقای حسن ابراهیمی بعنوان مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات شرکت منصوب گردیدند

  • بازدید: 858

طی حکمی از سوی جناب آقای مهندس ابوالحسن زاده عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 آقای حسن ابراهیمی بعنوان  مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات شرکت منصوب گردیدند .

آقای بابک نوذری بعنوان رییس اداره غله و ذخیره سازی شهرستان هشترود منصوب گردیدند .

  • بازدید: 869

طی حکمی از سوی جناب آقای مهندس ابوالحسن زاده عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 آقای  بابک نوذری بعنوان  رییس اداره غله و ذخیره سازی شهرستان هشترود منصوب گردیدند .

مراسم تودیع و معارفه معاونت مرکز آموزش بازرگانی منطقه 8 غله برگزار شد

  • بازدید: 2534

 

مراسم تودیع و معارفه معاونت مرکز آموزش بازرگانی منطقع 8 غله با حضور مدیران و مسئولین شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 برگزار شد . آقای علی نیرومند در این مراسم با تقدیر و تشکر از زحمات آقای چالوشی در طول دوران تصدی این پست اعلام کردند تغییر لازمه پویایی هر سازمان است و جابجایی نیروها در درون یک سازمان به افزایش کارایی و بالا رفتن راندمان کاری افراد منجر خواهد شد .

رئیس مرکز آموزش بازرگانی منطقه 8 غله در ادامه جلسه با دعوت همکاران شاغل در مرکز به همکاری و هماهنگی با  آقای شهباززاده ، اعلام نمودند تلاش در جهت ارائه خدمات بهتر به دانشجویان ، ارتقای سطح کیفی و علمی مرکز  آموزش ، جذب رشته ها و دانشجویان جدید مواردی است که از معاونت آموزشی انتظار می رود .

در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات آقای چالوش تقدیر و تشکر گردید . لازم به توضیح است آقای شهباز زاده کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی و مدرس دانشگاه می باشد . 

آقای بهروز جوادی بعنوان رئیس دفتر مدیر عامل شرکت منصوب گردیدند

  • بازدید: 2635

 

در تاریخ 94/4/25 طی حکمی از سوی جناب آقای مهندس نیرومند عضو هیئت مدیره و سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 آقای بهروز جوادی بعنوان رئیس دفتر مدیر عامل شرکت منصوب و از خدمات آقای اکبر نمدی در طی دوران تصدی این سمت تقدیر بعمل آمد

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجان شرقی می باشد