امروز چهارشنبه, 02 خرداد 1397 - Wed 05 23 2018

منو

اعیاد شعبانیه در شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 8 برگزار شد.

  • بازدید: 124

به گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 8 وبه همت فرماندهی محترم پایگاه مقاومت شهید بدری مراسم اعیاد شعبانیه در محل نمازخانه شرکت برگزار گردید.

شروع مراسم همراه با زیارت عاشورا و سخنرانی و مرصیه سرایی در وصف سه همسفر کربلا حضرت امام حسین (ع) و امام سجاد (ع) و حضرت ابوالفضل برگزارگردید.

مهمان ویژه این مراسم پدر شهید اکبر زوار جنت بود که ضمن تقدیراز اعضای شرکت در خصوص حضور در مزار شهید باسخنانی در خصوص روحیه مدافعان حرم ووظیفه ما ایرانیان در مقابل آنان همراه بود .

در پایان مراسم نیز از حاضرین با صرف صبحانه و شیرینی پذیرایی گردید.

ادامه مطلب...

دیدار باخانواده شهید مدافع حرم اکبر زوارجنت

  • بازدید: 75

به گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 8 و به همت پایگاه مقاومت شهید بدری و در خصور مسئول بسیج کارمندی شهید قاضی طبا طبا یی ،مدیر عامل ، معاونین ،فرمانده واعضای شورای فرهنگی پایگاه مقاومت شهید بدری و رئیس مرکزآموزش علمی کاربردی بازرگانی منطقه 8 غله و جمعی از بازنشستگان شرکت غله به همراه مدیران کارخانه آردسازی  با خانواده شهید مدافع حرم اکبر زوار جنت دیدار کردند.

در این دیدار صمیمی ،پدر شهید با بیان خاطراتی از شهید بزرگوار با حاضرین دیدار و گفتگو نمودند وپس از آن حاضرین با اهدای گل در سر مزار شهید حاضر شده وبا قرائت فاتحه روح آن بزرگواررا یاد نمودند لازم به توضیح است شهید اکبر زوار جنت در فروردین ماه جاری با حمله موشکی به حمص در پایگاه ایران در سوریه به رفیع شهادت نایل آمدو پدر شهید بزرگوار ،بازنشسته شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 8 و رئیس سابق اداره غله تبریز می باشند همچنین در این مراسم امام جماعت شرکت با نوحه هایی یاد خاطره مدافعان حرم را گرامی داشتند.

ادامه مطلب...

جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 برگزار شد.

  • بازدید: 424

به گزارش روابط عمومی شرکت ؛ در روز 16 بهمن ماه سال جاری  در محل نماز خانه شرکت مراسم جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور کارکنان ،معاونین ومدیران شرکت ومهمانانی از حوزه یک کارمندی سپاه عاشورا برگزار گردید..

در این  جلسه فرمانده محترم حوزه یک کارمندی سپاه عاشورا  سخنرانی کردند . در ادامه مراسم آقای ابوالحسن زاده  با تبریک پیروزی بزرگ انقلاب اسلامی ایران در این مراسم خاطراتی از ایام پیروزی انقلاب وعملکرد موفق مسئولین در زمانهای مختلف را یاد آوری نموده وازنقش موثر امام خمینی (ره) در رهایی ایران از دست استکبار و آمریکا مطالبی را بیان نمودند.

ادامه مطلب...

گردهمائی مدیران کارخانجات آرد سازی و سیلو های استان آذربایجانشرقی

  • بازدید: 486

 در مورخه  1396/11/2 جلسه هم اندیشی با حضور اعضای کمیته کارشناسی کارگروه آرد و نان استان ، اعضای کمیته خرید تضمینی گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 و مدیران کارخانجات آرد سازی و سیلو ها و انبار های بخض  خصوصی در محل سالن کنفرانس شرکت غله تشکیل و در خصوص مسائل و مشکلات حوزه آرد و نان ، ضرورت رعایت دستورالعمل ها و بخشنامه های موجود از جمله عدم نول کشی کارخانجات آرد سازی از گندم یارانه ای ، لزوم استراحت آرد تولیدی ، تجدید ارزیابی و رتبه بندی کارخانجات ، شناور بودن بخشی از سهمیه آرد یارانه ای به منظور ایجاد رقابت و بهبود کیفیت و همچنین تعیین مراکز خرید گندم سال 97 بحث و تبادل نظر گردید 

ادامه مطلب...

هفته بسیج و پیروزی لشکر اسلام بر کفر جهانی و نابودی داعش

  • بازدید: 552

به مناسبت هفته بسیج و پیروزی لشکر اسلام بر کفر جهانی و نابودی داعش پایگاه شهیدر شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 همانند سایر پایگاها در مراسم رژه ۵ آذرشرکت کرده و مراسمی نیز در نمازخانه شرکت با حضور بسیجیان و امام جماعت شرکت به همین مناسبت بر گزار گردید

ادامه مطلب...

مراسم بزرگداشت اربعین حسینی برگزارشد.

  • بازدید: 592

به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی و جهت بزرگداشت این ایام مراسم  پر فیضی در نماز خانه شرکت  برگزار شد .

در این جلسه   با حضور  امام محترم جماعت ، مدیر عامل ، فرماندهی و اعضای  پایگاه مقاومت شهید بدری و سایر همکاران برگزار شد وعلاوه بر قرائت زیارت عاشورا ؛ سخنرانی و مداحی  نیز از سوی حجت السلام والمسلمین حاج آقا ذبیحی نیز اجرا شد ودر پایان مراسم  با صرف صبحانه از همکاران پذیرایی گردید که بانی جلسه نماینده ذیحسابی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران جناب آقای احمدی بودند.

ادامه مطلب...

دیدار از خانواده برادر جانباز جناب آقای حسن خباز انزابی

  • بازدید: 578

پایگاه مقاومت شهید بدری به مناسبت فرا رسیدن اربعین حضرت اباعبدالله الحسین از خانواده محترم 8 سال دفاع مقدس دیدار کردند و از خدمات و رشادت های جانباز ارجمند جناب آقای حسن خباز انزابی با اهدا هدایایی تقدیر و تشکر بعمل آمد 

مراسم تعزیه خوانی ومرثیه خوانی معرفت حسینی

  • بازدید: 535

مراسم تعزیه خوانی ومرثیه خوانی معرفت حسینی با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش علمی کاربردی بازرگانی منطقه 8 غله در آستانه اربعین سرور وسالار شهیدان وبا همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد آذربایجان شرقی مراسم تعزیه خوانی معرفت حسینی در محل سالن اجتماعات شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 غله برگزار گردید .

این مراسم باشکوه به همت جناب آقای دکتر قالیچی ریاست محترم واحد استانی وبا هماهنگی نمانیدگی نهاد رهبری در دانشگاه های استان با حضور مهمانان ویژه واحد استانی ،اساتید و کارکنان و دانشجویان مرکزآموزش به همراه وبا همراهی مدیریت و کارکنان شرکت بصورت پرشور برگزار گردد.

ادامه مطلب...

اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 برگزارشد

  • بازدید: 656

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و.خدمات بازرگانی منطقه8 اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت با حضور مسئولان سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی در محل سالن کنفرانس شرکت برگزار گردید و مسائل و موارد مرتبط در این حوزه مورد بررسی قرار گرفت. 

ادامه مطلب...

برگزاری مراسم به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی

  • بازدید: 722

به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی نشست سیاسی - مذهبی  در مورخه 96/7/6   با حضور مدیر عامل محترم و معاونین و کارکنان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8  ، در محل نمازخانه شرکت برگزار شد 

 حاج آقا ذبیحی ، امام جماعت شرکت بعنوان سخنران جلسه با بیان گوشه ای از علل و عوامل شکل گیری نهضت عاشورا ، رشادتهای سرداران و یاوران آن امام همام را یادآوری نمودند .لازم به ذکر است در شروع جلسه ، زیارت عاشورا قرائت گردیده و در ادامه نیز با سینه زنی و مداحی در خصوص مصائب اهل بیت عصمت و طهارت همراه بود

ضمنا  بانی جلسه برادر جانباز جناب آقای رضا دلسوخته بود که تمامی هزینه های آن را پرداخت کردند

ادامه مطلب...

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت غله و بازرگانی منطقه 8 می باشد